Mi történt a Szarvasi FC – Kondoros mérkőzésen?

A Szarvasi FC-t több ág is húzza mostanában. Klimaj Zoltán keresztszalag szakadást szenvedett. Műtét és hosszú rehab várhat rá. Rétes Pál edző túl van a szemműtétjén, de még lábadozik, ezért Bogdán Gábor helyettesítette a kispadon.

A két csapat felállt a kezdéshez. Gyuga Péter belefújt a sípjába. Ebben a pillanatban elkezdett esni, majd zuhogni. Miklya a 34. percben -egy lesgyanús helyzetből- lőtt egy gólt. 0:1.

Az eső kitartott egészen pontosan az első félidő végét jelző sípig. A szünetre elállt, sőt kisütött a nap.

A csapatok bevonultak a második félidőre. Sípszóra elkezdett esni. A 70. percben a melegítő Bogdán Péter a partvonalon kívülről beszedte az év sárgáját. A 90. percben Gyuga Péter megkegyelmezett mind szurkolónak, mind játékosnak és lefújta a szenvedést. Remélem, nem hagytam ki semmit!

Leginkább az eső marad emlékezetes erről a mérkőzésről.

Szarvasi FC: Kiri Mihály, Filyó Tamás (85′ László Viktor), Kovács Sándor, Lós István, Furár Róbert Tibor, Pákozdi Ferenc, Nagy Roland Márió, Moldván Krisztián, Herkó Ákos, Benczúr Norbert

Nem kaptak játéklehetőséget: Pajkó Péter Attila, Nyemcsok Mihály, Bogdán Péter, Enabulele Stanley Esemuede

Kispad: Rohony Gábor technikai vezető, Pribelszki Pál gyúró, Bogdán Péter segítő, Klimaj Zoltán segítő