in , ,

Pályaválasztási workshop a Vajdában

2015. november 10-én iskolánkban pályaválasztási tájékoztatót tartott a Szegedi Tudományegyetem. Mivel minden évben nagyon sok diákunk kezdi meg tanulmányait a Szegedi Tudományegyetemen, nagyon örültünk a megkeresésnek.

Az egyetem 12 kara tartott tájékoztatót egy színes workshop keretében. A pályaválasztás előtt álló tanulóink pontos információkat kaphattak a felvételivel kapcsolatban. Mivel a felvételi követelmények évről évre változnak, így első kézből tudhatták meg diákjaink, milyen lesz az idei felvételi eljárás. A karokat képviselő egyetemisták meséltek az érdeklődőknek az ott folyó munkáról, vizsgarendszerről, felvételi pontszámokról, szabadidős lehetőségekről, sportolásról, kollégiumi életről.

Bízunk benne, hogy ebben a tanévben is sokan választják a Szegedi Tudományegyetemet, és szeptemberben kezdik meg tanulmányaikat a Tisza parti gyönyörű városban.

Ünnepélyes keretek között zárult a Csodaszarvas tanoda projektje

Mozgáskorlátozott évértékelő: Együtt könnyebb