in , ,

Megérte a „szlovákozás”

A Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola 8. osztályos tanulói közül ketten – Janecskó Sára és Gerhát Regina – áprilisban sikeres szlovák alapfokú nyelvvizsgát tettek. A felkészülés nem volt felhőtlen, hiszen ez a tanév a mindennapos tanulás, a középiskolára készülődés mellett igen sok plusz energia-befektetést igényelt. Egy héten legalább egy-két nyelvvizsga-felkészítő óra, a tavaszi szünet minden napja „szlovákozással” telt, de megérte! Az eredmény újabb erőt és hitet adott arra, hogy az alapra a „ház is felkerüljön”, s októberre középfokú nyelvvizsgára készüljenek.

Az idén külső szakember segítségét nem vettük igénybe, a felkészítő pedagógus Lestyan Katalin tanárnő, iskolánk pedagógusa volt.

Sikerüknek iskolánk is nagyon örül! Szívből gratulálunk nekik!

Sutyinszky Zoltán igazgató

Vélemény, hozzászólás?

Orbán Viktor és Szarvas Péter

Orbán: Nyár végére kapavágás lesz

Dr. Seres István

Hogy kerülnek a muszlim hadifoglyok a szarvasi múzeumba?