Connect with us

Oktatás

Megyei döntőben a vajdás futsalosok

A héten rendezték a középiskolások számára kiírt teremfoci megyei elődöntőket, ahonnan iskolánk csapata megyei döntőbe jutott. Az Alkotmány utcai sportcsarnokban megrendezett tornára öt csapat kapott besorolást, ahol végül – a békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium visszalépése után – négy csapat versengett az egyetlen továbbjutást ígérő helyért.

Helyi rangadóval indult a nap, mivel csapatunk a Székely Mihály Intézmény gárdájával csapott össze. A régi riválisaink felett aratott 2-1-es győzelem megadta az alaphangot a további két mérkőzéshez, ahol először a gyomaendrődi Szent Gellért Gimnázium csapatát, majd a mezőkovácsházi Hunyadi János Gimnázium legjobbjait is sikerült felülmúlni, így a vajdás fiúk 3 győzelemmel szerezték meg az első helyet.

Gratulálunk nekik!

A csapat tagjai: Kiri Bence 12.A, Olasz István 11.A, Domján Balázs 11.B, Szappanos Ármin, Szebegyinszki Robin, Uhljár Gergő,  Virág Bence 11.C, Borbély Dávid 10.B, Rohony Márk 10.C, Kiri Máté 9.B,

Bencsik Péter edző

Népszerű

Tanári csendes nap(ló)

Oktatás

Mi városunk, Szarvas

Oktatás

Vajdás diákok a digitális oktatásról

Oktatás

Fotó: Bencsik Ernő Fotó: Bencsik Ernő

Rendkívüli érettségi – rendkívüli körülmények között

Oktatás

A rovatot támogatja:

Archívum

Kategóriák

Friss

Hirdetés

Connect