in , ,

Március 15-i megemlékezés a csabacsűdi Trefortban

Iskolánk 2018. március 14-én délután, az Eötvös József Művelődési Házban, Csabacsűdön tartotta az 1848/49-es Forradalom és szabadságharc 170. évfordulója alkalmából rendezett megemlékezését. A rendezvényen felsős diákjaink adtak elő műsort, melyben versekkel, idézetekkel, dalokkal elevenítették fel az 1848. március 15-én történt eseményeket.

Köszönet illeti Szabó Alexa, Lestyan Laura, Gurszki Fruzsina, Gyulai Henrietta, Zelenák Liza, Varga Tamás, Kusnyar Zsuzsanna, Nagy Vanda, Rácz Tímea, Simkovicz Viktor tanulókat , Melis Erika és Lipták Mariann felkészítő pedagógusokat a színvonalas előadásért.

Intézményünk vezetője, Sutyinszky Zoltán és iskolánkból néhány tanuló részt vett március  15-én délután, a Csabacsűd Nagyközség Önkormányzata által megrendezett megemlékezésen, ahol intézményünk nevében Igazgató úr, Nagy Vanda és Kusnyar Zsuzsanna nyolcadik osztályos tanulókkal közösen megkoszorúzta a Községháza előtti emlékművet.

Ötmillió forintos születésnapi ajándékot kapott a siratói idősek klubja

Papírforma szerint nagyarányú hazai győzelem