Két kört is letudtak a teremlabdarúgó-bajnokságban

A legutóbbi híradásunk óta két kört rendeztek a városi teremlabdarúgó-bajnokságban. A negyedik fordulóban a Lowland diadalmaskodott a szarvasi ifistákkal szemben, az Agyoncsapat remekül helytállt a MOL ellen, végül a Gólgyártók magabiztos győzelemmel zárta a csonka játéknapot.

Az ötödik forduló alsóházi derbijén a Gold megszerezte első győzelmét a remekül küzdő Fly ellen. Két hasonló képességű csapat találkozóján remizett a Korona és a Nagyrét. A legnagyobb érdeklődéssel várt találkozón a Lowland két gyors góllal kezdett, a MOL még visszajött a meccsbe, de a második félidőben már csak egy csapat volt a pályán. Szorosnak indult, végül magabiztosan győzött az Andragória, míg a Gólvágók érvényesítették a papírformát a „Hoolok” ellen.
Eredmények. 4. forduló: Andragória–Lowland Deers 2–5, gól: Varga, Uhljár, ill. Konstantinovics 2, Seres, Sztankovics, Bobvos. MOL–Agyoncsapat 8–3, gól: Zima 4, Sindel 3, Kasik M., ill. Deák 3. Gólgyártók–Fly Emirates 7–0, gól: Takács 3, Radics 2, Seres, Enabulele.

5. forduló: FC Gold–Fly Emirates 2–1, gól: Jansik, Szécsi, ill. Tasi. Nagyrét Farm–Korona 2–2, gól: Bakos, Nguyen, ill. Zvara, öngól. Lowland Deers–MOL 9–2, gól: Konstantinovics 3, Viszkok 2, Seres, Rohony, Bobvos, Csipai, ill. Kasik M. 2. Agyoncsapat–Andragória 2–12, gól: Deák, Gábos, ill. Filyó 6, Olasz 3, Batta, Bazsó, Uhljár. Hooligans–Gólvágók 2–6, gól: Melis, Grivalszki, ill. Viszkok 2, Bódai 2, Zvara M., Hudák.

A bajnokság állása: 1. MOL 10 pont (5 mérk.), 2. Nagyrét Farm 10 (4), 3. Lowland Deers 9 (5), 4. Gólgyártók 9 (4), 5. Gólvágók 7 (4), 6. Korona 7 (4), 7. Andragória 6 (5), 8. Füzeskerti Apartmanház 6 (2), 9. FC Gold 3 (4), 10. Hooligans 3 (4), 11. Fly Emirates 0 (5), 12. Agyoncsapat 0 (4).

A góllövőlista élcsoportja. 11 gólos: Zima Dániel (MOL). 10 gólos: Bakos Krisztián (Nagyrét Farm). 9 gólos: Kasik Márk (MOL), Konstantinovics Máté (Lowland Deers).

A 6. forduló mérkőzéseit november 4-én, vasárnap 15 órától rendezik.