A pizzások szállították első győzelmüket

A fotó az Andragória – FC Gold mérkőzésen készült (Fotó: Babák Zoltán)0
A fotó az Andragória – FC Gold mérkőzésen készült (Fotó: Babák Zoltán)

Teljes fordulót rendeztek a Nyári Kupa 2020 negyedik játéknapján. A Rácz-R egy félidőig remekül tartotta magát, aztán simán győzött a Liverpool. Továbbra is gödörben a farmerek, ezúttal a Gólgyártók ellen nem termet számukra babér. A nap meccsén hiába voltak kétszer annyian a Csatiék, a csere nélkül kiálló pizzások megszerezték első győzelmüket. Megalázó vereséget mért a Lowland a szégyenteljesen “játszó” Hoolokra. A nap végén hiába egyenlített ki a Gold, végül Závodáék megszerezték a győzelmet.

Eredmények:
RÁCZ-R MOTOR-LIVERPOOL 4-12(1-2) jv: Csicsely gólok: Mucsi 2, Laskovics, Gábos ill. Sindel 6, Pásztor 3, Dernovics 2, Romhányi

NAGYRÉT FARM-GÓLGYÁRTÓK 2-5(1-2) jv: Gyekiczki gólok: Béni, Tóth T.ill. Paulik 3, Tóth, Seres

CSATI PLUSZ KFT-DON FREDO PIZZÉRIA 3-5(1-2) jv: Gyekiczki gólok: Gombár, Lólé, Gilik ill. Laluska 2, Jurák, Galát, Tusjak
2 perc: Tatár ill. Jurák, Laluska

LOWLAND DEERS-HOOLIGANS 15-1(7-0) jv: Orovecz gólok: Kasik 5, Olasz Imre 2, Olasz István 2, Kiri 2, Seres, Takács, Fabó, Tasi ill. Bagi

ANDRAGÓRIA-FC GOLD 4-2(2-0) jv: Orovecz gólok: Bozsó 2, Batta, Tasi ill. Zima 2

Góllövőlista: 12: Sindel(Liverpool), 9: Kasik(Lowland Deers) és Paulik(Gólgyártók)