Színvonalas mérkőzéssel zárult a Nyári Kupa 2020

Stanley egyenlítőgólja (Fotó: Babák Zoltán)0
Stanley egyenlítőgólja (Fotó: Babák Zoltán)

Befejeződött a Nyári Kupa 2020 több mint három hónapig tartó küzdelemsorozata.
Az utolsó napra a helyosztók, és a döntő maradt.

A Nagyrét Farm játék nélkül szerezte meg a kilencedik helyet, miután a Rácz-R Motor nem tudott kiállni.

A Csati Nyemcsok vezérletével győzött, és lett hetedik a vészkapussal kiálló Andragória ellen.

Fordulatos mérkőzést hozott a Gold és a Hoolok találkozója. 3-1, 3-6, a vége pedig 6-6, mellyel Zimáék lettek az ötödikek.

Két csalódott csapat találkozott a bronzmeccsen.

A motiváltabb Liverpool Bakos gólérzékékenységének köszönhetően nyert az Alföldiekkel szemben, és lett a harmadik.

Nagy érdeklődés övezte a döntőt, ahol a Gólgyártók és a Don Fredo Pizzéria találkozott.
Büntetőt vétett a Gólgyártók, majd Tolnai bombájával megszerezték a vezetést a pizzások, amit Stanley egalizált, így 1-1 volt a félidő, mely az alapszakaszban előrébb végzett a kékeknek kedvezett.

A másik oldalon is kimaradt egy büntető, sőt Paulik szélről leadott lövésével, már a Gólgyártóknál volt az előny.

De a rutinos Don Fredo nem adta fel. Pozsár két villanása elég volt a gólhoz, amellyel 3-2 arányban nyert a Don Fredo Pizzéria.

Ezzel a magas színvonalú, forró hangulatú meccsel ért véget a Nyári Kupa 2020.
Most egy rövid pihenő következik, de hamarosan indul a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 2020/21-es szezonja.

Eredmények:

A 9.ik helyért: NAGYRÉT FARM-RÁCZ-R MOTOR 3-0(játék nélkül)

A 7.ik helyért: CSATI PLUSZ KFT-ANDRAGÓRIA 6-3(4-2) jv: Csicsely gólok: Nyemcsok 4, Poljak, Roszik ill. Bozsó 3

2 perc: Grivalszki(Andragória)

Az 5.ik helyért: FC GOLD-HOOLIGANS 6-6(3-1) jv: Orovecz gólok: Zima 3, Zahorecz, Szécsi, ög.ill. Jelen 3, Bagi, Kasik Á., Sándor

A harmadik helyért: LOWLAND DEERS-LIVERPOOL 5-7(2-3) jv: Csicsely, Gyekiczki gólok. Tasi 2, Koppányi, Olasz Imre, Olasz István ill. Bakos 5, Pásztor, Romhányi

Döntő: GÓLGYÁRTÓK-DON FREDO PIZZÉRIA 2-3(1-1) jv: Orovecz, Gyekiczki gólok: Stanley, Paulik ill. Pozsár 2, Tolnai

2 perc: Pozsár és Jurák(Don Fredo Pizzéria)