Petényi Marcell 4. osztályos tanuló első helyezést ért el
Petényi Marcell 4. osztályos tanuló első helyezést ért el (Fotó: GFE SZGYÁI)
in ,

Matek Ász a Gyakorlóban!

A Bendegúz Gyermek és Ifjúsági Akadémia által meghirdetett matematika versenyre iskolánk több tanulója is jelentkezett. A márciusban megtartott megyei versenyen Petényi Marcell 4. osztályos tanuló első helyezést ért el, aki így lehetőséget kapott az országos versenyen való részvételre. Marci május 15-én online formában, változatos feladattípusokban mérettethette meg tudását. Mindannyiunk örömére az elérhető maximális pontszámmal iskolánk tanulója a Matek Ász országos döntő első helyezettje lett.
Gratulálunk Marcinak, és további sikereket kívánunk.

Grunerné Harmati Mária tehetségműhely vezető

Adni jó! Csenyétén jártunk

Az Ildikó Cukrászda megnyitóján

Trendi, nagyvárosias arculatot kapott az Ildikó cukrászda