Petényi Marcell 4. osztályos tanuló első helyezést ért el
Petényi Marcell 4. osztályos tanuló első helyezést ért el (Fotó: GFE SZGYÁI)
in ,

Matek Ász a Gyakorlóban!

A Bendegúz Gyermek és Ifjúsági Akadémia által meghirdetett matematika versenyre iskolánk több tanulója is jelentkezett. A márciusban megtartott megyei versenyen Petényi Marcell 4. osztályos tanuló első helyezést ért el, aki így lehetőséget kapott az országos versenyen való részvételre. Marci május 15-én online formában, változatos feladattípusokban mérettethette meg tudását. Mindannyiunk örömére az elérhető maximális pontszámmal iskolánk tanulója a Matek Ász országos döntő első helyezettje lett.
Gratulálunk Marcinak, és további sikereket kívánunk.

Grunerné Harmati Mária tehetségműhely vezető

What do you think?

A Szarvasi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának álláshirdetései

DYAR Audit Kft.

Könyvvizsgáló asszisztens / könyvvizsgáló manager