6/6: Mindent nyert Bessenyei Domos 2021-ben

Bessenyei Domos

A magyar küzdősport kiválóságai részére rendezett Mikulás Kupának idén Esztergom adott otthont. A múlt vasárnap lezajlott szezonzáró esemény résztvevői újfent színvonalas körülmények között mérhették össze erejüket és technikájukat.

Bessenyei Domosnak – a Szarvasi Taekwon-do Klub versenyzőjeként – ez volt az első hazai kick-box megmérettetése, mely kimagasló eredményt hozott számára. A sportág iránti alázat és edzésmunka megmutatkozott a bemutatkozó verseny során: magabiztos fölénnyel az első helyen végzett light contact és kick-light kategóriákban egyaránt.

A 2021. évi magyar versenyszezont 6-ból 6-ot nyerve 100 százalékos teljesítménnyel zárta.

Az évvégi rövid pihenő után újult energiával vág bele a tavasszal induló 2022-es idénybe, és készül a januári Taekwon-do övvizsgára.

Versenyfelkészítők: Tóth István 4.dan, Détár Előd 1.dan, Bessenyei Ferenc 1.dan.

A versenyző a Szarvasi Mozzarella Kft. támogatásával készült a versenyekre.