Turul, Gallicoop, Pro Gym a Nyári Kupa 2022 dobogója

Zima percenként adott feladatot Petrovicsnak, aki egy híján minden lövést kifogott (Fotó: Babák Zoltán)

Befejeződött a Nyári Kupa 2022 sorozata.

Nyolc csapat küzdött három hónapon keresztül.

A hetedik helyért alaposan megszenvedett a Gólgyártók, de végül megszerezte az utolsó előtti helyet, Tóth Flóriék ellen.

Szintén nem volt könnyű dolga a Nagyrét Farmnak, de az ötödik helyet elérte a Nexttel szemben.

A bronzcsatán a Pro Gym diadalmaskodott a Hoolokkat legyőzve.

Sok néző volt kiváncsi a döntőre, ahol az alapszakasz utolsója a Gallicoop, és a nevet váltott Turul FC volt a két küzdő fél.

Két gólos előnyt szerzett a Turul, de egy megpattanó lövéssel szépítettek a pulykások.
Gömbiék mindent megtettek az egyenlítésért, de a végül a Turul FC megőrizte minimális előnyét, amivel megnyerte a Nyári Kupa 2022-t.

Egy hónapig most szünet lesz, de szeptembertől újra pattog a labda a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 2022/23-as szezonjában.

A hetedik helyért:
GÓLGYÁRTÓK-LABDA VÓT SPORI! 5-4 (2-1) jv: Csicsely gólok: Paulik, Seres J., Bakró, Lestyan Goda, ög.ill. Tóth, Deák, Precskó, ifj. Pecznyik

Az ötödik helyért:
NAGYRÉT FARM-NEXT 6-4 (3-1) jv: Csicsely gólok: Lestyan-Goda 3, Kriska 2, Elek ill. Szabó, Gábos, Filyó, Rézsó

A harmadik helyért:
PRO GYM-HOOLIGANS 5-1 (2-0) jv: Gyekiczki gólok: Bozsó 2, Virág, Szín, Sonkoly ill. Kiszel

Döntő:
TURUL FC-GALLICOOP 2-1 (1-0) jv: Csicsely, Gyekiczki gólok: Gombár, Nyemcsok ill. Pecznik
2 perc: Tatár, Gombár (Turul FC)

VÉGEREDMÉNY: 1. TURUL FC, 2. GALLICOOP, 3. PRO GYM, 4. HOOLIGANS, 5. NAGYRÉT FARM, 6. NEXT, 7. GÓLGYÁRTÓK, 8.LABDA VÓT SPORI!

Góllövőlista: 30: Bány (Hooligans), 25: Magyar (Turul FC)