in

Nem hozott meglepetéseket a 19. forduló

Az első félidőben jól tartotta magát a Gallicoop a Gólgyártók ellen
Az első félidőben jól tartotta magát a Gallicoop a Gólgyártók ellen (Fotó: Babák Zoltán)

Az esélyesek sikerével zárult a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 19. játéknapja. A Lesz Ami Lesz kiváló kapusteljesítménynek köszönheti, hogy vállalható eredményt ért el.

A B-csoport rangadóján, szünet után öt perc alatt rúgott három gólt a Nagyrét, és nyert a szikrázóan kemény összecsapáson.

Már fent a Gólgyártók magabiztos sikert aratott a pulykásokkal szemben. Itt Seres Viktor a félpályáról szerzett mesteri gólt.

Egy héten belül másodszor találkozott a listavezető és a Gold, ahol nagy csatában győzött a Pro.

Érik a Pro Gym-Gólgyártók bajnoki döntő, mely a tervek szerint a sorozat végén kerül megrendezésre.

1. forduló:

A-csoport:

GALLICOOP-GÓLGYÁRTÓK 2-10(1-3) jv: Gyekiczki gólok: Kiri, Rácz ill. Radics 4, Seres V.2, Sovány 2, Fazekas, Takács

FC GOLD-PRO GYM 1-4(1-2) jv: Orovecz gólok: Szécsi ill. Kis 2, Sonkoly, Virág
sárga lap: Kozák és Szín (Pro Gym)

Góllövőlista: 22: Takács és Radics(Gólgyártók)

B-csoport:

SZARVASI EGYET(NEM) ÉRTÉS-LESZ AMI LESZ 10-2(6-0) jv: Gyekiczki gólok: Ifj.Pecznyik 5, Bakos 4, Gábos ill. Mizik, Szeljak

HOOLIGANS-NAGYRÉT FARM 2-7(2-2) jv: Gyekiczki gólok: Bagi, Makai G.ill. Kriska 2, Viszkok 2, Elek, Frankó, Béni

Góllövőlista: 32: Bakos(Szarvasi Egyet(Nem)Értés)