Megtört a Gallicoop veretlensége

A Pro Gym sokat köszönhet Sztancsik Csaba hárításainak. (Fotó: Babák Zoltán)

Három meccsre került sor a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság hetedik fordulójában.

A Nevünk Semmi eddigi legjobb teljesítményét nyújtotta, mely a tisztes vereséghez volt elég.

A játék képe alapján reális döntetlen született a Harmadik Félidő és az FC Gold találkozóján.

A rangadón a Pro Gym két góllal elhúzott a Gallicooppal szemben. Azonban Gömbiék nem adták fel, egyenlítettek. Majd egy közvetett szabadrúgást követően Virág öt másodperccel a vége előtt berúgta a győztes gólt.

1. forduló:

LESZ AMI LESZ-NEVÜNK SEMMI 7-5(2-0) jv: Orovecz gólok: Bakró 2, Molnár 2, Kondacs 2, Vaskor ill. Bíró, Berkó Zs., Juhász, Bobvos, Horváth

HARMADIK FÉLIDŐ-FC GOLD 4-4(2-3) jv: Gyekiczki gólok: Makai 2, Moleri, ög.ill. Debróczki 2, Balog, Hegedűs

PRO GYM-GALLICOOP 3-2(2-0) jv: Gyekiczki gólok: Virág 2, Olasz ill. Rácz S.2
sárga lap: Lós(Pro Gym)

Góllövőlista: 14: Takács(Gólgyártók), Virág(Pro Gym), 13: Lós(Pro Gym), Makai G.(Harmadik Félidő)