in ,

Iskolai karácsony Csabacsűdön

A Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola karácsonyi ünnepsége

2023. december 20-án került megszervezésre iskolánk hagyományos karácsonyi ünnepsége, melyen az idei évben is a Hársliget Óvoda Csabacsűd-Örménykút intézmény gyermekei is felléptek. A műsor az óvódások táncával kezdődött, a gyerekek hópehelynek öltözve szállingózták be a színpadot.

„Nézz ki, csak nézz ki, hogy hull-e a hó!
Dunnáját paskolja Holle anyó.”

Előadásuk után iskolánk minden tanulója közösen énekelte el a szlovák napon tanult karácsonyi dalokat. Ezt követően a délután fénypontja következett, iskolánk 6 tanulója a színpadon mesélte el Holle anyó történetét, mellyel nagy sikert arattak. Az előadás technikai eszközeit a Cervinus Teátrum Művészeti Nonprofit Kft támogatta. A Szülők a Csabacsűdi Gyermekekért Egyesület az idei évben is ajándékkal kedveskedett iskolánk minden tanulójának és dolgozójának.

Köszönjük minden támogatónknak a 2023-as évben nyújtott önzetlen támogatását. Ezúton kívánunk mindenkinek békés, nyugodt karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag, boldog új évet!

„ Nem szabad hinni, hogy rossz ez a tél.
Nem fázik senki, ha tavaszt remél.
Nézz ki, csak nézz ki, hogy hull-e a hó!
Dunnáját paskolja Holle anyó.”

Bakró Vivien pedagógiai asszisztens

A Gólgyártók négy mezőnyjátékossal játszotta le a Harmadik Félidőt.

Változatosan alakult a 8. forduló

A Kacsa-tavi Teknős.

Gyermeknapkor lesz a Teknős és a Kacsa-tó környékének átadója