Éremre hajt az Éremgyár

Az első mérkőzésén egyből pontot szerzett az Éremgyár.
Az első mérkőzésén egyből pontot szerzett az Éremgyár. (Fotó: Babák Zoltán)

Megkezdődött a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság rájátszása.

A felsőházban mindössze egyetlen meccsre került sor, ahol a Gold magabiztosan nyert a tartalékos ácsok ellen.

A Gym Bro-Pro Gym derbi elmaradt, mivel a Gym Bro nem állt ki.

Az alsóházban bemutatkozott az új csapat, az Éremgyár. Rögtön pontot szereztek a jó erőkból álló Harmadik Félidőtől.

A Nagyrét a rutinjának köszönheti sikerét a jól játszó Lesz Ami Lesszel szemben.

Forró hangulat uralkodott az alsóházi rangadón, ahol a Hooligans magabiztosan győzött.

Rájátszás 1. forduló:

A-csoport:

FC GOLD-CENTRÁL TETŐ 4-0(1-0) jv: Csicsely gólok: Szécsi 2, Bencsik G., ög.

GYM BRO-PRO GYM elmaradt

Góllövőlista: 27: Bakos(Gym Bro), 18: Takács(Gólgyártók)

B-csoport:

HARMADIK FÉLIDŐ-ÉREMGYÁR 2-2(0-1) jv: Orovecz gólok: Makai, ifj.Pecznyik ill. Pap, Varga

LESZ AMI LESZ-NAGYRÉT FARM 5-8(3-4) jv: Orovecz gólok: Molnár 2, Medvegy, Kondacs, Bátori P.ill. Ardai 3, Béni 2, Pecznik 2, Lestyan-Goda

HOOLIGANS-NEVÜNK SEMMI 7-1(4-0) jv: Csicsely gólok: Gödő 3, Bagi 2, Légrádi, Szedlják ill. Krátky
sárga lap: Balczó, Bobvos, Sonkoly G.(Nevünk Semmi)

Góllövőlista: 17: Makai(Harmadik Félidő), 10: Ardai(Nagyrét Farm)