Tesztoszteronfelhőben úszott a csarnok

Nem volt könnyű dolga Gyekiczki játékvezetőnek a Nagyrét Farm és a Harmadik Félidő mérkőzésén. (Fotó: Babák Zoltán)

A Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság A-csoportjában kőkemény meccset nyert a Gallicoop a Golddal szemben, mellyel fellépett a második helyre.

A Gólgyártók magabiztosan győzött a Gym Bro ellen.

A B-csoportban a második félidőben nyerte meg a meccset a Hool, a csere nélkül kiálló Éremgyár felett.

Paprikás hangulatban diadalmaskodott a Nagyrét Farm, és továbbra is vezeti a B-csoportot.

A Nevünk Semmi nagyon közel állt a pontszerzéshez, de a Lesz Ami Lesz minimális győzelmet aratott.

1. forduló:

A-csoport:

FC GOLD-GALLICOOP 1-2(1-1) jv: Orovecz gólok: Bencsik P.ill. Tasi 2
sárga lap: Bencsik P. és Balog(FC Gold), sárga és piros lap: Nyemcsok(Gallicoop)

GÓLGYÁRTÓK-GYM BRO 4-1(2-1) jv: Csicsely gólok: Styecz 2, Takács, Seres ill. Geszti
sárga lap: Seres

Góllövőlista: 30: Bakos (Gym Bro), 23: Takács (Gólgyártók)

B-csoport:

ÉREMGYÁR-HOOLIGANS 1-7(0-0) jv: Orovecz gólok: Vizi ill. Bagi 3, Gödő 2, Légrádi, Yetik

NAGYRÉT FARM-HARMADIK FÉLIDŐ 8-5(1-3) jv: Gyekiczki gólok: Lestyan-Goda 3, Romhányi 2, Ardai, Elek, ög. ill. Korbely 3, Ifj.Pecznyik, Tóth
sárga lap: Lestyan Goda

NEVÜNK SEMMI-LESZ AMI LESZ 1-2(0-0) jv: Gyekiczki gólok: Bíró ill. Kerekes 2

Góllövőlista: 18: Makai (Harmadik Félidő)