Teljes fordulót tartottak a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság rájátszásában.

A nap meccsén a Centrál Tető az utolsó percben egyenlített a Gold ellen.

A tartalékosan kiálló Gallicoop helytállt az éllovassal szemben.

Győzelmével a Gólgyártók felugrott a második helyre.

A B-csoportban a Harmadik Félidő sikerével megközelítette a Farmereket, akik vereséget szenvedtek az Éremgyártól.

Zárásként az évek után visszatérő Kis vezérletével fordított a Hooligans a Lesz Ami Lesz ellen.

1. forduló:

A-csoport:

CENTRÁL TETŐ-FC GOLD 3-3(0-1) jv: Gyekiczki gólok: Hlbocsányi 3 ill. Debróczki, Nagy, Balog

GALLICOOP-PRO GYM 1-7(0-3) jv: Csicsely gólok: Rácz S.ill. Kasik 4, Virág 2, Búzás, Viszkok

GYM BRO-GÓLGYÁRTÓK 1-5(1-2) jv: Orovecz gólok: Geszti ill. Styecz, Ruzsinszki, Kondacs, Tóth, Takács

Góllövőlista: 30: Bakos(Gym Bro), 24: Takács(Gólgyártók)

B-csoport:

HARMADIK FÉLIDŐ-NEVÜNK SEMMI 8-3(3-0) jv: Gyekiczki gólok: Ifj. Pecznyik 2, Korbely 2, Moleri, Deák, Szopka, Makai ill. Bíró 2, Bobvos

NAGYRÉT FARM-ÉREMGYÁR 1-4(0-1) jv: Csicsely gólok: Elek ill. Bencsik 3, Vizi

HOOLIGANS-LESZ AMI LESZ 7-2(1-2) jv: Orovecz gólok: Kis 5, Légrádi, Bákai ill. Vaskor, Pataki

Góllövőlista: 19: Makai(Harmadik Félidő)