Connect with us

Hírek

Dupláztak a vajdás fiúk a Közlekedésbiztonsági Kupán

A Békés Megyei Rendőrkapitányság Baleset megelőzési Bizottsága 2014. május 15-én, Szeghalmon rendezte meg a középiskolák részére kiírt megyei döntőjét, kerékpár, segédmotor kerékpár és személygépkocsi kategóriában, ahol a megye legjobb nyolc középiskolájának diákjai mérték össze tudásukat. Előbb egy speciális KRESZ tesztlapot töltöttek ki, ezt követték a kategóriánkénti ügyességi feladatok. Mindkét megmérettetésben a vajdás diákok bizonyultak legjobbnak egyéniben és így csapatban is. A csapat tagjai: kerékpár kategória Podani Milán 10.A, segédmotor kategória Sinkovics Péter 10.A, személygépkocsi kategóriában Gyekiczki János 11.J osztályos tanulók. Ők képviselik iskolánkat, városunkat és megyénket a 2014. június 3-5. között, Zalaegerszegen megrendezésre kerülő országos döntőn.

Podani Mihály felkészítő

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

A képeken az Andragória–FC Gold mérkőzés (Fotó: Babák Zoltán) A képeken az Andragória–FC Gold mérkőzés (Fotó: Babák Zoltán)

A Korona gólzáporral húzott el az élbolyból

Sport

Babák Mihály és Dósa Zsuzsa (Fotó: Valló Zoltán) Babák Mihály és Dósa Zsuzsa (Fotó: Valló Zoltán)

A magyar kultúra napja a Cervinusban

Cervinus Teátrum

Érdemes-e szlovák nyelvet tanulni?

Oktatás

Fotó: Hegedűs Éva Fotó: Hegedűs Éva

2020-ban már nem lenne szabad senkinek meghalnia méhnyakrákban

Szarvas

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect