Connect with us

Hírek

Dupláztak a vajdás fiúk a Közlekedésbiztonsági Kupán

A Békés Megyei Rendőrkapitányság Baleset megelőzési Bizottsága 2014. május 15-én, Szeghalmon rendezte meg a középiskolák részére kiírt megyei döntőjét, kerékpár, segédmotor kerékpár és személygépkocsi kategóriában, ahol a megye legjobb nyolc középiskolájának diákjai mérték össze tudásukat. Előbb egy speciális KRESZ tesztlapot töltöttek ki, ezt követték a kategóriánkénti ügyességi feladatok. Mindkét megmérettetésben a vajdás diákok bizonyultak legjobbnak egyéniben és így csapatban is. A csapat tagjai: kerékpár kategória Podani Milán 10.A, segédmotor kategória Sinkovics Péter 10.A, személygépkocsi kategóriában Gyekiczki János 11.J osztályos tanulók. Ők képviselik iskolánkat, városunkat és megyénket a 2014. június 3-5. között, Zalaegerszegen megrendezésre kerülő országos döntőn.

Podani Mihály felkészítő

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Kiemelt

Bardon Ivett és Maróti Attila (Fotó: Valló Zoltán) Bardon Ivett és Maróti Attila (Fotó: Valló Zoltán)

A szókimondó, cserfes Dorine – Bardon Ivett

Szarvas

Fotó: Babák Zoltán Fotó: Babák Zoltán

Újra látogatható a Régi Gyűjtemény

Szarvas

Jónás Gabriella (Fotó: Valló Zoltán) Jónás Gabriella (Fotó: Valló Zoltán)

Tartuffe híve Pernelle-né, aki egy erőszakos, fecsegő öregasszony – Jónás Gabriella

Szarvas

Pálinkás Tamás és Gajdos Attila (Fotó: Hegedűs Éva) Pálinkás Tamás és Gajdos Attila (Fotó: Hegedűs Éva)

Gajdos Attila vitára hívta a polgármesterjelölteket

Politika

Hirdetés

Archívum

Kategóriák

Friss

Connect