Connect with us

Sport

Truczka Tamás várakozása szerint szerepeltek U11-esei

Fotó: Babák Zoltán
Fotó: Babák Zoltán

A szegedi fiatalok győzelmével zárult szombaton délután a Szarvas-kupáért kiírt U11-es gyermeklabdarúgó-torna, melyet 10 együttes részvételével bonyolított le a Szarvasi FC. A mezőny két csoportba sorolva csatázott az Alkotmány utcai sportcsarnokban, zárásként pedig a helyosztókat vívták a két divízió azonos helyezettjei.

Az A-jelű ötösben a Truczka Tamás által vezetett helyi fiatalok pontazonossággal végeztek az Előre U10-es alakulatával, az egymás elleni eredmény azonban a csabaiaknak kedvezett, akik ezáltal a másik csoportból kimagasló szegediekkel vívhatták a döntőt. A változatos fináléban a Tisza-partiaknak sikerült megőrizniük hibátlan teljesítményüket, a bronzmeccsen pedig a lila-fehérek U11-es gárdája 2–1-re múlta felül a házigazdákat.

– Azt kaptam vissza a gyerekektől, amit vártam és reméltem, talán csak az első mérkőzésünk előtt volt nagyobb az önbizalom a kelleténél, ami azután visszásan sült el, de összességében elégedett vagyok a látottakkal – értékelte csapata szereplését Truczka Tamás.

Eredmények.

A-csoport: Szarvas–Békéscsaba U10 0–3, Szanda Focisuli–Abony 1–4, Szarvas–SZEOL SC II. 3–0, Békéscsaba U10–Abony 1–2, Szarvas–Szanda Focisuli 3–1, SZEOL SC II.–Békéscsaba U10 1–5, Abony–Szarvas 0–4, SZEOL SC II.–Szanda Focisuli 1–0, Békéscsaba U10–Szanda Focisuli 7–1, Abony–SZEOL SC II. 2–2. Végeredmény: 1. Békéscsaba U10 9 pont, 2. Szarvas 9, 3. Abony 7, 4. SZEOL SC 4, 5. Szanda Focisuli 0.

B-csoport: Gyomaendrőd–Békéscsaba U11 0–9, Törökszentmiklós–Kecskemét 0–1, Gyomaendrőd–SZEOL SC I. 0–9, Békéscsaba U11–Kecskemét 2–0, Gyomaendrőd–Törökszentmiklós 0–6, SZEOL SC I.–Békéscsaba U11 1–0, Kecskemét–Gyomaendrőd 11–0, SZEOL SC I.–Törökszentmiklós 2–0, Békéscsaba U11–Törökszentmiklós 6–0, Kecskemét–SZEOL SC I. 0–1. Végeredmény: 1. SZEOL SC I. 12 pont, 2. Békéscsaba U11 9, 3. Kecskemét 6, 4. Törökszentmiklós 3, 5. Gyomaendrőd 0.
Helyosztók. 9. helyért: Szanda Focisuli–Gyomaendrőd 1–1 (1:2). 7. helyért: SZEOL SC II.–Törökszentmiklós 1–8. 5. helyért: Abony–Kecskemét 0–6. 3. helyért: Szarvas–Békéscsaba U11 1–2. Döntő: Békéscsaba U10–SZEOL SC I. 3–4.

A torna végeredménye: 1. SZEOL SC I., 2. Békéscsaba 1912 Előre SE U10, 3. Békéscsaba 1912 Előre SE U11, 4. Szarvasi FC, 5. UFC Kecskemét, 6. Abonyi KID FC, 7. Törökszentmiklósi FC, 8. SZEOL SC II., 9. Gyomaendrődi GYLE, 10. Szanda Focisuli SE.

Különdíjak. Gólkirály: Varga Levente (Békéscsaba U10). Legjobb kapus: Krasznai László (Békéscsaba U11). Legjobb játékos: Farkas Erik (SZEOL I.). Legjobb hazai játékos: Balázs Bence.

A szarvasi csapat tagjai: Nyemcsok Levente, Babecz Áron, Balázs Bence, Závoda Zente, Gyalog Gergő, Paraizs Konrád, Batta Zalán, Csapó Szilárd, Mizik Benjamin. Edző: Truczka Tamás.

Bakulya Mihály

Kiemelt

Dr. Hanyecz Katalin (forrás: Körös TV) Dr. Hanyecz Katalin (forrás: Körös TV)

Közel száznegyvenezer látogatóval zárta az évet a Pepi-kert

Szarvas

Fotó: Babák Zoltán Fotó: Babák Zoltán

Sinka Imre: Élni hagyni a vállalkozókat

Békésszentandrás

Szarvasi Polgármesteri Hivatal (Fotó: Babák Zoltán) Szarvasi Polgármesteri Hivatal (Fotó: Babák Zoltán)

Tájékoztató Csanádi László képviselői fogadóórájáról

Szarvas

Krivik Viktor (Fotó: Hegedűs Éva) Krivik Viktor (Fotó: Hegedűs Éva)

Zsinórban hatszor díjazták a szarvasi rendezvénysorozatot

Szarvas

Hirdetés

Archívum

2020. január
h k s c p s v
« dec    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategóriák

Friss

Connect