Hazai kézilabdasiker

Az NB II-es férfi kézilabda bajnokság 9. fordulóján, a szarvasi csapat, a Gyula gárdáját fogadta. Az első néhány percben meg kissé fejetlenül folyt a játék, három és fél percet kellett várni az első gólra. Ezután sokáig fej-fej mellett folyt a küzdelem, de a mieink a félidő végére 3 gólos előnyt harcoltak ki. A második félidőben hatékonyabb védekezésünknek és gyorsabb támadásainknak köszönhetően növelni tudtuk előnyünket. Nem kíméltek minket az ellenfél játékosai a sok kétpercesem túl, két gyulai is piros lapot kapott durva, sportszerűtlen játék miatt.

A második játékrészben rá tudtuk erőltetni az ellenfélre játékunkat, de azért előfordultak részünkről könnyelmű megmozdulások, elszórt labdák. Végül is 7 gólos különbséggel zárult a találkozó, a mi javunkra. Nagyon ráfért már a csapatra a siker, reméljük erőt merítettek a győzelemből a hátralévő meccsekre. A csapat szombaton Kondorosra látogat, ahová szeretettel várják szurkolóikat. A végeredméyn: Szarvasi Mozzarella HC – Gyulai SE 33-26 (14-11).