in

Holdfény Klub a nagycsaládosokkal

A Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete 2010. február 5-től drogprevenciós céllal, a Pedagógiai Főiskolai kar pincehelyiségében Éjféli Pingpong Klubot működtet minden péntek este 17 órától. (a volt óvóképzős pinceklub a főépület udvar felőli bejáratán át, közelíthető meg). Klubunk 2009. január 1. óta működik sikeresen, eddig a volt Dankó iskolában kaptunk helyet. Klubunk működtetését a Magyarországi Éjszakai Sportbajnokságok Egyesületének (MÉSE) szakmai támogatása teszi lehetővé. Dr Lipcsei Imre dékán úrnak köszönet a helyiség bérlési lehetőségért.

 A péntek este az egyik olyan időpont, mikor a fiatalok szívesen tartózkodnak szórakozó helyeken, kocsmákban. Klubunk alternatív szórakozási lehetőséget biztosít a fiataloknak, ahol pingpongozhatnak, dartsozhatnak, csocsózhatnak vagy biliárdozhatnak. Közben szendviccsel, teával is megvendégeljük őket. Aki elfárad a mozgásos játékok közben, az társasjátékozhat, pókerezhet, vagy csak egyszerűen beszélgethet. Pingpong Klubunk célja, hogy a droghasználat szempontjából leginkább veszélyeztetett hátrányokkal küzdő 12-25 éves fiatalokat elérjük. Célunk az, hogy szabadidejüket személyiségük, készségeik és képességeik fejlesztésére fordítsák. Klubunk nyitott, nem csak nagycsaládos fiatalok jöhetnek, szívesen látunk minden érdeklődőt. 

What do you think?

Vélemény, hozzászólás?

Baleset részesét keresi a Rendőrség

A tettre kész Polgármester esete a Tettrekész rendőrökkel