in

Holdfény Klub a nagycsaládosokkal

A Nagycsaládosok Szarvasi Egyesülete 2010. február 5-től drogprevenciós céllal, a Pedagógiai Főiskolai kar pincehelyiségében Éjféli Pingpong Klubot működtet minden péntek este 17 órától. (a volt óvóképzős pinceklub a főépület udvar felőli bejáratán át, közelíthető meg). Klubunk 2009. január 1. óta működik sikeresen, eddig a volt Dankó iskolában kaptunk helyet. Klubunk működtetését a Magyarországi Éjszakai Sportbajnokságok Egyesületének (MÉSE) szakmai támogatása teszi lehetővé. Dr Lipcsei Imre dékán úrnak köszönet a helyiség bérlési lehetőségért.

 A péntek este az egyik olyan időpont, mikor a fiatalok szívesen tartózkodnak szórakozó helyeken, kocsmákban. Klubunk alternatív szórakozási lehetőséget biztosít a fiataloknak, ahol pingpongozhatnak, dartsozhatnak, csocsózhatnak vagy biliárdozhatnak. Közben szendviccsel, teával is megvendégeljük őket. Aki elfárad a mozgásos játékok közben, az társasjátékozhat, pókerezhet, vagy csak egyszerűen beszélgethet. Pingpong Klubunk célja, hogy a droghasználat szempontjából leginkább veszélyeztetett hátrányokkal küzdő 12-25 éves fiatalokat elérjük. Célunk az, hogy szabadidejüket személyiségük, készségeik és képességeik fejlesztésére fordítsák. Klubunk nyitott, nem csak nagycsaládos fiatalok jöhetnek, szívesen látunk minden érdeklődőt. 

Vélemény, hozzászólás?

Baleset részesét keresi a Rendőrség

A tettre kész Polgármester esete a Tettrekész rendőrökkel