in

A forduló gólja 3 pontot hozott

Festői időjárási körülmények között Medgyesegyházát fogadta otthonában a Hunyadi csapata. A hatodik hely tájékán tanyázó vendégek, és a középmezőnyben küzdő Szentandrás játéka eseménytelen első félidőt eredményezett. A félidőre is gól nélkül vonultak le a csapatok. A második félidő elején egy szabálytalanság után tizenegyest ítélt a bíró, amit Bobvos Ferenc varrt a jobb felső sarokba. A szentandrásiak megpróbáltak ráülni az eredményre, így a játék képe szinte semmit sem változott az első félidőhöz képest. A bíró szétfújta a meccset, kiosztott pár sárgát, amibe olyannyira belejött, hogy a hunyadis Borgulya János össze is szedett kéttőt, így idő előtt volt kénytelen az öltözőbe vonulni. Mindenért kárpótolta a hazai szurkolókat, amikor a szemfüles Kiss László észrevette, hogy a medgyesegyházi kapus kijjebb áll a kapuból, és sebészi pontossággal beemelte a labdát a nyújtózkodó kapus és a léc közé. Ha lenne ilyen szavazás, akkor valószínűleg ez a gól lenne a forduló gólja. A végeredmény is 2:0 lett, ami nem nem tükrözi a két csapat játéka közötti különbéget, és amihez jelentősen hozzájárult, hogy a szentandrási kapus mindig jókor volt jó helyen.