Behát a bajnok

A rájátszással befejeződött a Téli Kupáért kiírt városi teremlabdarúgó-bajnokság küzdelmei. Az ősszel 23 résztvevővel indított sorozat a Behát csapatának sikerével zárult, amely a két csoportgyőztes által megvívott fináléban 3–2-re verte a Corner Pub együttesét. A 3. helyért is meccseltek: ezen az összecsapáson a Mozzarella fölényesen verte a B-csoport másodikját, így a bronzérem a sajtgyáriak birtokába került. Az eredményhirdetéskor külön díjazásban részesült a gólkirály, Truczka Tamás (Corner Pub), valamint a legjobb kapusnak megválasztott Majzik Viktor (Behát).

A csapatok nem sokáig maradnak játék nélkül, hiszen hamarosan kezdetét veszi a nyári teremtorna, amelyre máris lehet jelentkezni Gyekiczki Istvánnál.

Eredmények. 3. helyért: Oranje–Mozzarella 4–10, gólszerző: Kajtár 2, Becsei, Galáth, ill. Fekécs 4, Borgulya 3, Mizik, Szklenár, Viszkok. Döntő: Behát–Corner Pub 3–2, g.: Patay 2, Misúr, ill. Csellár, Styecz Gy.

Végeredmények. A-csoport: 1. Behát 51 pont, 2. Mozzarella 49, 3. CKÖ-Milán 46, 4. Primo Pizza 32, 5. Gólvágók 32, 6. Lux-Halász 26, 7. Brigade Rossonere 25, 8. Tűzoltók 22, 9. Integrál 17, 10. Szarvasok 12, 11. Posta 8. B-csoport: 1. Corner Pub 59, 2. Oranje 54, 3. Unitrans 50, 4. Régimódi 42, 5. Andragória 34, 6. Szarvas Coop 31, 7. Rivális 31, 8. Athletico Trico 24, 9. Sörklinika 20, 10. Magna Cum Laude 16, 11. Harmadik Félidő 13, 12. Fly Emirates 10.