in , ,

Szavalóverseny a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskolában

2014. április 9-én rendeztük meg a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola alsó tagozatában szavaló versenyünket. 21 tanulónk igen színvonalasan, szépen adta elő szabadon választott versét, kicsik és nagyok egyformán nagyon jól szerepeltek. A zsűri évfolyamonként első, második, harmadik helyezéssel, könyvvel jutalmazta a legügyesebb előadókat. A gyerekeket családtagjaik és társaik és megdicsérték igen lelkes tapssal. A verseny folytatásaként 2014. április 15-én Kondoroson a területi szavalóversenyen is bizonyítottak diákjaink versmondásukkal.

Helyi verseny eredményei:

1. osztály
Szabó Alexa I. helyezett
Fügedi Gréta II. helyezett
Bárdos András III. helyezett
Sovány Dorina

2. osztály
Bálint Karina I. helyezett
Nagy Dorina II. helyezett
Balaton Bettina III. helyezett
Lestyan Laura
Beregszászi Tícián

3. osztály
Magyar Botond I. helyezett
Szakács Kamilla II. helyezett
Varga Tamás III. helyezett
Zelenák Liza
Gombár Viktor
Sztraka Martin

4. osztály
Szabó Zoltán I. helyezett
Kusnyar Zsuzsanna II. helyezett
Kiszel Cintia III. helyezett
Hajdú Alexandra különdíj
Rácz Tímea
Varga Bence

Kondorosi területi versenyre 11 fővel utaztunk el, eredményei: 1. osztályosok körében 2. helyezést ért el Fügedi Gréta, 3. osztályosok közül Magyar Botond 3. helyezést ért el, 4. osztályosok közül pedig Szabó Zoltán 1. helyezést ért el.

A felkészítő tanárok Zima Éva, Surina Györgyné, Hajdú Mihályné és Nagy-Szklenár Zsuzsanna voltak. Köszönjük munkájukat.

Gratulálunk tanulóink helyezéseihez, valamint a felkészítő tanároknak a szép teljesítményhez. Köszönjük a Kondorosi Általános Iskola alsós nevelőinek a színvonalas verseny megrendezését.

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola alsós nevelői

Két lovag, egy cél: a szarvasi színházi kultúra népszerűsítése

Hodálik Pál a városrehabról: látjuk már a fényt az alagút végén