in , ,

Dupláztak a vajdás fiúk a Közlekedésbiztonsági Kupán

A Békés Megyei Rendőrkapitányság Baleset megelőzési Bizottsága 2014. május 15-én, Szeghalmon rendezte meg a középiskolák részére kiírt megyei döntőjét, kerékpár, segédmotor kerékpár és személygépkocsi kategóriában, ahol a megye legjobb nyolc középiskolájának diákjai mérték össze tudásukat. Előbb egy speciális KRESZ tesztlapot töltöttek ki, ezt követték a kategóriánkénti ügyességi feladatok. Mindkét megmérettetésben a vajdás diákok bizonyultak legjobbnak egyéniben és így csapatban is. A csapat tagjai: kerékpár kategória Podani Milán 10.A, segédmotor kategória Sinkovics Péter 10.A, személygépkocsi kategóriában Gyekiczki János 11.J osztályos tanulók. Ők képviselik iskolánkat, városunkat és megyénket a 2014. június 3-5. között, Zalaegerszegen megrendezésre kerülő országos döntőn.

Podani Mihály felkészítő

Vélemény, hozzászólás?

Nem szerepelt a csoki tízóraira a csabacsűdi diákok petíciójában

Elszalasztott helyzetek, jó Kiri-mentések