in , ,

A szerencse a csabacsűdi iskola diákjának, Szatmári Imre Raulnak kedvezett

Szatmári Imre Raul
Szatmári Imre Raul

A V-62 Szarvasi Galamb-és kisállattenyésztők Egyesülete rajzpályázatot hirdetett alapításának 110. évfordulója alkalmából. Iskolánk, a Trefort Ágoston Általános Iskola első, második, harmadik és negyedik osztályos diákjai állatos és karácsonyi témájú rajzokat készítettek.

A több mint 200 beadott pályázatból közel 50-et tanulóink készítettek. A pályázat főnyereménye egy asztali számítógép volt, melyet pályázó gyermek közül sorsoltak ki. Diákjaink izgatottan várták az eredményhirdetés végét, melyen fény derült a sorsolás nyertesének kilétére.

A szerencse iskolánk egyik harmadik osztályos tanulójának, Szatmári Imre Raulnak kedvezett. Családjukban eddig még nem volt saját számítógép, így mindenki nagyon örült.

A versenyzőket oklevéllel és csokoládéval jutalmazták meg, melynek átadására 2016. január 4-én került sor a kisiskola előterében.

Gratulálunk minden kisdiáknak, aki rajzával részt vett a kiállításon.

Vélemény, hozzászólás?

Rómer Ilona

Baráti köri újévi parti: Közösségben az erő

Lili bárónő

Lili bárónővel búcsúztak a Cervinus színészei 2015-től