in , ,

Elismerés a székelyes diákoknak

2016. április 25-én a Gyulai Szakképzési Centrum fogadásán elismerő oklevelet és könyvet vehettek át azok a tanulók és felkészítő tanáraik, akik a 2015/2016-os tanévben kiemelkedő teljesítményt nyújtottak országos versenyeken. Nagy örömmel töltött el minket, hogy iskolánkat 5 diák képviselhette: Csáki Máté fodrász tanuló, aki a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen bejutott az országos döntőbe. Máté szakmai tapasztalatait Agárdi Zoltánné gazdagította. A vendéglátásszervező–vendéglős tanulók közül Kovács Dóra, Pálinkás Petra és Erdős Imre vett részt a színvonalas fogadáson, hiszen ők a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen jól teljesítettek, így felmentést kaptak szakmai vizsgarész alól. A diákok felkészítő tanára Kasikné Terényi Mónika volt. Az ügyvitel szakmacsoportot Sárközi Tímea 12. D osztályos tanuló képviselte, aki a Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenyén országos 8. helyezett lett. Felkészítő tanára: Harmati Ágnes.

Köszönjük a Gyulai Centrumnak a színvonalas megvendégelést, a kedves szavakat és az elismerést. Reméljük, hogy jövőre is ilyen jól felkészült diákokkal képviselhetjük iskolánkat, a Székely Mihály Szakképző Iskolát.

Harmati Ágnes

Vélemény, hozzászólás?

Ivóvízhálózat-mosatás Szarvason

Kodály Magyar miséje a templomban