Connect with us

Sajtóközlemény

Kiváló eredményekkel zárult „A MI VÁROSUNK” című rajzverseny

A „SZARVASÉRT” Alapítvány TOP-7.1.1.1-16-H-ESZA-2019-00344 pályázata keretében befejeződött a „Szarvasi fiatalok a város kulturális örökségéért” című programsorozat első fejezete.

A rajzversenyre összesen 180 fiatal 187 alkotást nyújtott be, amelyet háromszor öt tagú zsűri bírált el. (Szlovák, roma és magyar nyelven is beszélő zsűritagjaink voltak.)

A korcsoportok első három helyezett tanulói értékes ajándékutalványokat nyertek (5-4-3-ezer forint összegben), továbbá 10 különdíjat osztott ki a zsűri. A legjobbak mellett 50 fiatalnak ajándékcsomagot adományozott az Alapítvány. Minden résztvevőnek emléklappal köszöntük meg az alkotó munkát.

A legjobb eredményt elért versenyzők:

ÓVODÁS KATEGÓRIA:
1. Konstantinovics Ákos, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Zöldpázsit utcai óvodája
2. Brachna Lilla, Szlovák Általános Iskola és Óvoda
3. Barna Bella Boglárka, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Zöldpázsit utcai óvodája
3. Kovács Emma Csilla, Szlovák Általános Iskola és Óvoda

Különdíjas:
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Bacsó Béla utcai óvodája
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Zöldpázsit utcai óvodája

ALSÓ TAGOZATOS KATEGÓRIA:
Urbancsok Kata, Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola
Dula Réka, Szlovák Általános Iskola és Óvoda
Czinkoczki Nikol, Fő Téri Általános Iskola

Különdíjas:
Tóth Zalán, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szalai Anita, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda

FELSŐ TAGOZATOS KATEGÓRIA:
Szrnka Katinka, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Demcsák Luca, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Balogh János, Fő Téri Általános Iskola

Különdíjas:
Rafael Kitti, Fő Téri Általános Iskola

KÖZÉPISKOLÁS KATEGÓRIA:
Kohut Gyöngy, Vajda Péter Evangélikus Gimnázium
Szabó Bernadett, Vajda Péter Evangélikus Gimnázium
Medvegy Réka, Vajda Péter Evangélikus Gimnázium

Különdíj:
Kozák Ádám, Vajda Péter Evangélikus Gimnázium
Kohut Petra, Vajda Péter Evangélikus Gimnázium

FŐISKOLÁS KATEGÓRIA:
Tóth Kitti, Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kar
Lehoczki Lilla, Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kar
Nagy Anikó Kitti, Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Kar

CHOVÁN KÁLMÁN MŰVÉSZETI ALAPISKOLA:
Tóth-Rigler Emma, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola
Kiss Anna Zsóka, Szlovák Általános Iskola
Lukács Alíz, Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola

Különdíjak:
Baráth Csenge, Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola
Nagy Lotti Lilla, Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola
Adamik Karin, Székely Mihály Szakképző Iskola
Chován Kálmán Művészeti Alapiskola közösségi munkájáért és a rajzverseny mentorálásáért

Ezúton mondunk köszönetet azoknak az intézményvezetőknek és pedagógusoknak, akik lelkesítő és áldozatos munkájukkal szakmailag is támogatták programunkat.

Egyben felhívjuk figyelmüket arra, hogy szeptembertől folytatódik programsorozatunk a mesemondó vetélkedővel, versmondó versennyel és dalversennyel.

Szeretettel várjuk ezekre is a fiatalok jelentkezését.

„SZARVASÉRT” Alapítvány kuratóriuma

Népszerű

Fotó: Babák Zoltán Fotó: Babák Zoltán

Hét diák nyerte el a Szarvasért Alapítvány támogatását

Oktatás

Felhívás mesemondó vetélkedőre

Közérdekű

Pályázat a felsőoktatásban tanulmányaikat kezdő szarvasi fiatalok anyagi támogatására

Közérdekű

Közlemény: A “Bál a víz felett” elmarad

Sajtóközlemény

A rovatot támogatja:

Archívum

Kategóriák

Friss

Hirdetés

Connect