Jó képességű ellenfél gyűrte le a csűdieket

Fotó: Babák Zoltán0

Egy edzőmérkőzés erejéig otthonában fogadta a Csabacsűdi GyLSE az Apátfalvi SC-t szombat délelőtt. Az első félidőt Endrefalvi Erik góljának köszönhetően még döntetlennel tudták zárni a házigazdák, de a második játékrész a vendégeké volt. Három góljukkal szemben csak Magyar Martin tudott ebben a 45 percben szépíteni, így a végeredmény 2–4 lett.

Csabacsűdi GyLSE – Apátfalvi SC 2–4 (1:1)
Vezette: Sechna, Nézőszám: 50 fő.

Csabacsűdi GyLSE: Petrovics Zs. – Kiss G. Kiri B. Viszkok D. (Gombár E.) Sovány P. (Király A.) – Tasi N. (Magyar M.) Sándor J. – Kasik M. (Precskó Z.) Gulyás Á. (Styecz D.) Jelen Sz. (Gyurik D.) – Endrefalvi E. (Kasnyik D.)
Gól: Endrefalvi E., Magyar M.

Kondacs János: Jó képességű ellenféllel szemben az első félidőben összeszedetten játszottunk, a másodikban mindenki részére sikerült játékperceket biztosítani. Folytatjuk tovább a munkát.

A Csabacsűdi GyLSE legközelebb szombaton 10 órakor a Gyulát fogadja, majd augusztus 7-én, pénteken 18 órától lép pályára, amikor felkészülési mérkőzést játszik a Szarvasi FC 1905-tel.