in ,

Jelen fél perccel a vége előtt a nyolc közé lőtte a Hooliganst

A fotó az Andragória–Hooligans mérkőzésen készült (Fotó: Babák Zoltán)0
A fotó az Andragória–Hooligans mérkőzésen készült (Fotó: Babák Zoltán)

Befejeződött a Nyári Kupa 2020 teremlabdarúgó-bajnokság alapszakasza. Hét közben a Csati gólokban gazdag mérkőzésen nyert Ráczék ellen, amivel biztosította helyét a negyeddöntőben. Ellentétes félidőket hozott ellenben a Gólgyártók elleni mérkőzése. Az első félidőben három góllal elhúztak Molnárék, de a másodikban egyenlített a Gólgyártók. Zárásként az Andragória fogadta a Hooliganst. Az első félidő Závodáéké volt, vezettek is magabiztosan. Fordulás után a Hoolok mindent egy lapra téve támadtak, és Jelen fél perccel a vége előtt a nyolc közé lőtte a fehér-feketéket.

Eredmények: Csati Plusz–Rácz-R Motor 8–4, gól: Durucskó 3, Gombár 2, Poljak 2, Pozderka, ill. Precskó 2, Deák 2. Csati Plusz–Gólgyártók 3–3, gól: Lólé 2, Gombár, ill. Tóth 2, Lestyan Goda. Andragória–Hooligans 3–4, gól: Grivalszki 2, Rohony, ill. Jelen 2, Urbancsok, öngól.

Végeredmény: 1. Lowland Deers 24 pont (66–37), 2. Gólgyártók 20 (35–20), 3. Liverpool 18 (43–24), 4. Don Fredo Pizzéria 14 (38–34), 5. FC Gold 13 (44–36), 6. Csati Plusz 13 (41–39), 7. Hooligans 10 (26–47), 8. Andragória 9 (29–32), 9. Nagyrét Farm 9 (38–45), 10. Rácz-R Motor 1 (29–77).

A góllövőlista élcsoportja. 21 gólos: Kasik Márk (Lowland Deers). 16 gólos: Jelen Szebasztián (Hooligans). 14 gólos: Sindel Roland (Liverpool), Paulik Ádám (Gólgyártók).