Zárt kapuk mögött kezdődött az őszi szezon

Fotó: Babák Zoltán0

Szigorú biztonsági intézkedések mellett megkezdődött a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 2020/21-es szezonja.

12 csapat verseng, az alapszakasz után felső és alsóházban folytatódik a játék.
Egy új csapat a Dugulj már el, alaposan megleckéztette a Nyári Kupa döntősét a Gólgyártókat.

Tóth Zoliék ritkán kapnak 10 gólt, így vereséggel kezdték a szezont.

Nehezen állt ki a címvédő Korona, de igazságos döntetlen született a farmerek ellen.
Két új csapat találkozott a Pro Gym és a Turul meccsén.

Az első félidőben még jól tartották magukat Farkasék, de a végén a türkizkékek magabiztosan győztek.

Kemény, küzdelmes mérkőzést hozott a Gold és a Hooligans találkozója, mely szintén pontoszkodással ért véget.

Félidőben két góllal vezetett a Liverpool, de a szívós Andragória kis híján megszerezte a végén az egyik pontot.

Zárásként a Rácz R még döntetlenre állt a 12 játékossal kiálló Csatival szemben, de a második félidőt jobban bírták Molnárék.

Eredmények:
I forduló:

DUGULJ MÁR EL-GÓLGYÁRTÓK 10-4(6-2) jv: Gyekiczki gólok: Magyar 3, Barna 2, Körösfalvi 2, Kasik M., Zelik, Viszkok ill. Paulik 2, Kondacs, András
2 perc: Viszkok

KORONA-NAGYRÉT FARM 3-3(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Bence T., Bencze S., Zvara ill. Moldván 2, Csipai

PRO GYM-TURUL 6-0(0-0) jv: Csicsely gólok: Kajtár 2, Virág, Kozák, Szécsi, Lós
2 perc: Virág, Sztancsik, Kozák ill. Rácz S.

FC GOLD-HOOLIGANS 1-1(1-1) jv: Csicsely gólok: Bencsik M.ill. Sándor
5 perc: Jansik(FC Gold)
2 perc: Jansik és Zahorecz S.(FC Gold)

ANDRAGÓRIA-LIVERPOOL 1-2(0-2) jv: Orovecz gólok: Bozsó ill. Olasz Imre, Bakos
CSATI PLUSZ KFT-RÁCZ-R MOTOR 5-1(1-1) jv: Orovecz gólok: Lólé 2, Nyemcsok, Hlobocsányi, Gombár ill. Jancsó