Kiélezett meccsek a második fordulóban

Fotó: Babák Zoltán0

Kiélezett mérkőzéseket hozott a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokság második játéknapja. A Pro Gym a biztos vezetés tudatában kissé kiengedett, de végül hozta a papírformát. Talán története legjobb félidejét produkálta a Rácz-R Motor, fordulás után azonban már csak Kasik Márkék voltak a pályán, zsinórban 7 gólt lőve. A címvédő Korona szép gólokkal verte a Turult, két azonos csapat meccsén a Csati két perccel a vége előtt lőtte be a három pontot érő találatot.

Eredmények: Pro Gym–Andragória 4–2, gól: Virág 2, Szécsi, Sonkoly, ill. Grivalszki 2. Rácz-R Motor–Dugulj már el 4–8, gól: Tóth 3, Deák, ill. Kasik 5, Barna 2, Gyurik. Turul–Korona 3–5, gól: Farkas N., Rácz P., Rácz S., ill. Zvara 3, Bencze T., Truczka. Csati Plusz–Hooligans 4–3, gól: Lólé A. 4, ill. Bagi 2, Szedlják J.

A góllövőlista élcsoportja. 6 gólos: Kasik M. (Dugulj már el), Lólé A. (Csati Plusz). 4 gólos: Zvara (Korona), Barna (Dugulj már el).

A fotók a Pro Gym–Andragória és a Rácz-R Motor–Dugulj már el mérkőzéseken készültek.