in ,

Lefújás előtt teljes forduló

Fotó: Babák Zoltán0
Fotó: Babák Zoltán

Teljes fordulót tartottak a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság harmadik játéknapján. Változatos meccsen nyert és továbbra is hibátlan a Dugulj el. Az új kapussal felálló Gólgyártók sikerével végződött a nap rangadója. 2-0 volt még a Rácz-R-nek, utána beindult a türkiz henger. Bozsó egyedül nyerte meg a meccset a Csati ellen. A Hooligans az utolsó percben lőtte a győztes találatot. Zárásként a címvédő Korona nehezen nyert a Gold felett.

Eredmények:
DUGULJ MÁR EL-TURUL 6-4(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Barna 3, Kasik, Magyar, Závoda ill. Farkas M.2, Farkas Cs., Rácz R.

GÓLGYÁRTÓK-LIVERPOOL 3-0(3-0) jv: Gyekiczki gólok: Tóth 2, Bakró
2 perc: Stanley(Gólgyártók)

RÁCZ-R MOTOR-PRO GYM 2-21(2-7) jv: Csicsely gólok: Tóth, Precskó ill. Kis M.7, Virág 5, Nagy Z.3, Szécsi 3, Sonkoly 2, Kozák

ANDRAGÓRIA-CSATI PLSZ KFT 6-0(2-0) jv: Csicsely gólok: Bozsó 5, Ruzsinszki

HOOLIGANS-NAGYRÉT FARM 4-3(2-2) jv: Orovecz gólok: Sándor 2, Csikai, Szedlják J.ill. Tóth T.2, Csipai

KORONA-FC GOLD 3-2(1-0) jv: Orovecz gólok: Truczka 2, Bence T. ill. Debróczki 2

Góllövőlista: 8: Virág(Pro Gym), 7: Kasik, Barna(Dugulj már el), Kis M.(Pro Gym)