Szoros mérkőzésekkel folytatódott a Nyári Kupa 2021

Ezt gólt a játékvezető a kapus akadályoztatása miatt nem adta meg a játékvezető a farmereknek a huligánok ellen
Ezt gólt a játékvezető a kapus akadályoztatása miatt nem adta meg a játékvezető (Fotó: Babák Zoltán)

Az esélyes Pro Gym nem pörgött fel kellően a Gólgyártók ellen, akik a második félidőben kétszer is betaláltak, miközben Búzásnak nem lehetett gólt lőni.

Kétgólos előnyt szereztek a Hoolok a Farmerek ellen. A második félidő igazi flúgos futam volt, sok szabálytalansággal, büntetővel. A végeredménnyel egyik csapat se lehet elégedett.

Tóth Flórián új csapata remek meccset vívott a Csatival, akik ezúttal is Lólé gólérzékenységére alapoztak.

Nyári Kupa 2021 2.forduló:

PRO GYM-GÓLGYÁRTÓK 0-2(0-0) jv: Gyekiczki gólok: Kondacs, Takács

HOOLIGANS-NAGYRÉT FARM 4-4(2-0) jv: Gyekiczki gólok: Szedlják 2, Tasi, Csikai ill. Moldván 3, Lestyan-Goda

SZIA URAM!-CSATI PLUSZ KFT. 4-5(2-2) jv: Gyekiczki gólok: Bakos 2, Altmann, Tóth ill. Lólé 3, Hlobocsányi, Jurák