Bakos-showal fordított a Szia Uram!

Bakos Krisztián (zöld mezben) négy gólt szerzett (A fotó egy korábbi fordulóban készült) (Fotó: Babák Zoltán)

A Nyári Kupa 2021 ötödik játéknapjánn az alsóházi derbivel kezdődött a találkozó.

A második félidő elején még 3-2-re vezettek a Hoolok, aztán beindult a Bakos-show.

A listavezető Gólgyártók szája íze szerint alakult a második meccs. Kétgólos előnnyel vonulhattak szünetre. Ezután Lólé percei következtek. Előbb büntetőből, majd egy szép átemeléssel egyenlített. Az állás már nem is változott.

Nyári Kupa 2021 5.forduló:

SZIA URAM!-HOOLIGANS 6-3(2-2) jv: Orovecz gólok: Bakos 4, Tóth, Makan ill. Tasi, Pásztor, Bagi

GÓLGYÁRTÓK-CSATI PLUSZ KFT. 2-2(2-0) jv: Orovecz gólok: Seres J, Németh ill. Lólé 2
2 perc: Bakró K. (Gólgyártók)

Góllövőlista: 7: Moldván (Nagyrét Farm), Bakos (Szia Uram!), Lólé (Csati Plusz Kft.)