Csúsztak, másztak, kapartak, de a pontszerzés elmaradt Csabacsűdön

Styecz Dániel becsúszása lapot ért
Styecz Dániel becsúszása lapot ért (Fotó: Babák Zoltán)

Három kezdőjátékos betegség és sérülés miatt vasárnap délelőtt mondta le a mérkőzést. Emellett még érvényben volt két eltiltás is, így a Csabacsűdi GyLSE két sérülttel volt kénytelen kiállni a Gyulai Termál FC ellen vasárnap délután vívott megyei első osztályú bajnokság 5. fordulójában.

Pohl Roland szerencsés, csabacsűdi szempontból szerencsétlen lövésével már a 2. percben vezetést szereztek a vendégek. Egy kipattanó labdát laposan középre rúgott a gyulai támadó, ami az egyenetlen talajon megpattant a kaput védő Rohony Márk előtt, és valahol a léc alatt a hálóban kötött ki (2′ 0–1, Pohl Roland).

Magyar Martin szabálytalan megmozdulása miatt jogos tizenegyest kaptak a gyulaiak, amit Márkó megfogott.

Ikszes meccset érzett Sechna Gábor vezetőedző. Kevés helyzetük volt, beívelésekkel próbálkoztak, de nem ment a játék, az egyenlítés csak nem akart összejönni.

Végül a 89. percben Trecsula Máté egy védelmi hibából beállította a 0–2-es végeredményt.

Csabacsűdi GYLSE–Gyulai TFC 0–2 (0–1)

Csabacsűd, 100 néző. Vezette: Gyuga Zsolt.

Csabacsűdi GyLSE: Rohony Márk, Magyar Martin, Viszkok Csaba, Viszkok Dániel, Endrefalvi Erik (57′ Jelen Szebasztián Szilveszter), Sándor János – Gyurik Dániel (46′ Kiss Gábor), Mojzsis Martin, Kasik Márk, Urbancsok Ákos (73′ Styecz Dániel) – Bankó István. Kispad: Kiri Mihály, Gombár Erik, Petrovics Zsolt

Vezetőedző: Sechna Gábor

Sechna Gábor: Szívvel-lélekkel mentünk, csúsztunk, másztunk, kapartunk, de ennyi volt most bennünk.

Jók: Nem játszottunk jól.