42 gól esett a harmadik játéknapon

Takács János (88) a Gólgyártókból vezeti a góllövőlistát. Ezúttal Valastyán Balázs meg tudta akadályozni, hogy tovább növelje pontjainak számát. (Fotó: Babák Zoltán)

A harmadik forduló mérkőzéseire került sor a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság 2023/24-es szezonjában.

Gólgazdag meccsen szerezte meg első győzelmét a Harmadik Félidő.

Tasi távoli gólja három pontot ért a Gallicoopnak.

A nap meccsén sokáig vezetett a Pro Gym, de a hajrában fordított a Gym Bro. Ennek ellenére egyenlíthettek volna a türkizkékek, de hat másodperccel a vége előtt kihagyták a büntetőt.

Kőkemény találkozón nyert a Nagyrét Farm, és a tabella élére ugrott.

Óriási fordulatot vett a Gólgyártók játéka a múlt hetihez képest, és simán győztek is a Gold ellen.

3.forduló:

NEVÜNK SEMMI-HARMADIK FÉLIDŐ 2-10(0-4) jv: Gyekiczki gólok: Bíró 2 ill. Makai 3, Szopka 3, Tóth, Deák, Pecznyik, Urbancsok

CENTRÁL TETŐ-GALLICOOP 3-4(2-3) jv: Gyekiczki gólok: Kovács 2, Szabó M. ill. Tasi 2, Rácz S., Szécsi

GYM BRO-PRO GYM 2-1(0-1) jv: Orovercz gólok: Bakos 2 ill. Virág
sárga lap: Viszkok Cs.(Pro Gym)

LESZ AMI LESZ-NAGYRÉT FARM 2-7(1-4) jv: Orovecz gólok: Csicsely P., Csicsely D. ill. Ardai 2, Viszkok 2, Lestyan-Goda, Zahorecz, Elek
sárga lap: Bátori D. ill. Lestyan-Goda, Elek, Viszkok

GÓLGYÁRTÓK-FC GOLD 9-2(4-0) jv: Csicsely gólok: Takács 5, András 2, Barta, Guerreiro ill. Szécsi, Altmann

Góllövőlista: 7: Takács(Gólgyártók), 6: Viszkok(Nagyrét Farm)