Mozgalmas hétvégén vannak túl jégkorongozóink

Az U12-es csapatban korongozó Kepenyes-Darida Alex és Kepenyes-Darida Zóra.

Az U10-es korosztály szombaton Kecskeméten játszotta aktuális mérkőzéseit.

Első meccsüket a Csabai Farkasokkal vívták, ahol a hagyományokhoz híven ismét egy szoros összecsapást láthattak a nézők. Felváltva estek a gólok, de végig a szarvasiak vezettek, és a végére is sikerült az előnyüket megőrizni.

A második megmérettetés a HC Kiskőrös csapata ellen volt, ahol végig a kezükben tartották az irányítást és nem hagytak teret az ellenfélnek. Így ismét győztesen tudták elhagyni a játékteret.

Utoljára a hazai KESI Sólymokkal mérkőztek meg, akik szintén két győztes mérkőzés után érkeztek az összecsapásra. Izgalmas meccset láthattak a nézők, mindkét csapat nagyon küzdött a tornagyőzelemért. Ez a fizikai fölényüket kihasználó, csak fiúkból álló sólymoknak sikerült most ezen a napon.

Köszönjük szurkolóinknak a lelkes biztatást!

3. sor: Fodor Márta, Patay Réka, Petényi Zsófi

U25 női közös csapatunk szombaton a Mátyásföldi Jégcsarnokban folytatta bajnoki szereplését.

Első mérkőzésünket az eddig veretlen hazai Sportországi Cápák ellen vívtuk. Nagyon izgalmasan alakult a mérkőzés, ami csak az utolsó négy percben dőlt el, taktikai hibák miatt sajnos nem a mi javunkra, 4:1 lett a vége.

Másodjára a szigetszentmiklósi Jégoroszlánok ellen játszottak a lányok. Az első játékrész nagy küzdelmet hozott, gólt nem. A második félidőben sikerült akaratunkat rákényszerítenünk az oroszlánokra és megnyerni a mérkőzést 4:2-re.

Szarvasiak névsora: Ardai Virág (3 gól), Budai Luca, Kepenyes-Darida Zóra, Kohut Villő, Patay Panna (1 gól), Patay Sára, Opavszki Lara

Vasárnap Óbudán volt az U12-es nagypályás bajnokság folytatása.

Első meccsünket a Dunaújvárosi Acélbikák ellen kezdtük, ahol meglepetésre mi játszottunk a mérkőzés folyamán végig fölényben. Nagynevű ellenfelünk nem tudott mit kezdeni lelkes és kemény játékunkkal, így 5:2-re sikerült legyőzni őket.

A második mérkőzésünket a budapesti White Sharks HC csapata ellen vívtuk. Az előző összecsapás lendületével játszottuk végig a meccset. Ellenfelünk ezt a tempót ezen a napon nem tudta felvenni és így sima győzelmet arattunk, 15:1 lett a vége.

Szarvasiak névsora: Kepenyes-Darida Alex (1 gól), Kepenyes-Darida Zóra (1 gól)
Gratulálok játékosainknak, akik góljaik mellett több gólpasszt is kiosztottak.

[Foldergallery folder=tartalom/240214kojak]

Benkások a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián megrendezett grundbirkózó diákolimpiai döntőn.