Behozhatatlan a Pro Gym előnye

Fordulatos mérkőzésen nyert a Centrál Tető a Gallicoop ellen.
Fordulatos mérkőzésen nyert a Centrál Tető a Gallicoop ellen. (Fotó: Babák Zoltán)

Az A-csoportban a Centrál Tető fordulatos meccsen nyert a Gallicooppal szemben.

A Gold remek kapusteljesítményének is köszönhetően örülhetett a három bajnoki pontnak.

A nap meccsén a Pro Gym minimális győzelmet aratott az üldöző Gólgyártók felett, ezzel behozhatatlan előnyre tett szert, és megnyerte a bajnokságot.

A B-csoportban, a Nagyrét ezúttal is mezőnyjátékost nevezett a kapuba. Nem is maradt el a Hooligans fölényes győzelme.

Az Éremgyár sikerével megelőzte a Farmereket.

A Lesz Ami Lesz-Harmadik Félidő meccs elmaradt, mivel előbbiek nem bírtak kiállni a minimális 1+4 létszámmal.

1. forduló:

A-csoport:

CENTRÁL TETŐ-GALLICOOP 5-4(1-2) jv: Csicsely gólok: Soczó Cs.4, Király ill. Rácz R.2, Rácz S., Tasi
piros lap: Tasi (Gallicoop)

GYM BRO-FC GOLD 2-4(2-2) jv: Gyekiczki gólok: Szappanos, Bakos ill. Szécsi 2, Bencsik I., Petrovics

GÓLGYÁRTÓK-PRO GYM 1-2(1-1) jv: Orovecz gólok: Lestyan-Goda ill. Kasik, Kovács
sárga lap: Bakró ill. Viszkok

Góllövőlista: 34: Bakos (Gym Bro)

B-csoport:

NAGYRÉT FARM-HOOLIGANS 2-8(1-2) jv: Csicsely gólok: Ardai, Béni ill. Gödő 4, Légrádi 3, ög.
sárga lap: Tatár (Hooligans)

ÉREMGYÁR-NEVÜNK SEMMI 7-1(1-0) jv: Orovecz gólok: Vizi 3, Varga 2, Pap, Tóth ill. Bobvos

Góllövőlista: 32: Makai (Harmadik Félidő)